Polski English Russian Chinese

Pokaż swój kraj - Konkurs

Wyprawa Nowy Jedwabny Szlak 2017/2018

Przesyłajcie zdjęcia. Głosujcie na zdjęcia.

Konkurs trwa do końca lutego 2018
Rozstrzygnięcie: marzec 2018

KONKURS FOTOGRAFICZNY: POKAŻ SWÓJ KRAJ

WASZE ZDJĘCIA Z KRAJÓW NA TRASIE WYPRAWY

facebbok google plus twitter pinterest youtube vimeo instagram

Głosuj na zdjęcia! Prześlij własne zdjęcia!

7 krajów na trasie wyprawy przedstawione waszym okiem i przez was. Głosujcie na najciekawsze zdjęcia. Prześlijcie swoje zdjęcia do głosowania. Jak zgłaszać zdjęcia? O co dokładnie chodzi? Kliknijcie w szczegóły!

Szczegóły

Co wygrywacie?

Otrzymacie książkę z wyprawy z waszymi zdjęciami i autografem autora oraz podczas wyprawy, przed nią i po niej postaramy się wesprzeć waszą promocję jako autorów zwycięskich zdjęć.

Więcej

Już teraz
przesyłajcie zdjęcia.

Galeria i głosowanie
już od połowy grudnia.


O czym jest konkurs?

Główna idea: pokazanie w najciekawszy sposób krajów na trasie wyprawy okiem zwykłych ludzi, mieszkających w danym kraju i turystów te kraje odwiedzających.

Kto może wziąć udział?

Wszyscy! Amatorzy i profesjonaliści z całego świata. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących osób biorących udział.

NAGRODA

Książka z wyprawy z autografem Jacka Pałkiewicza, a w niej opublikowanych 14 wygranych zdjęć. Dodatkowo uwzględnimy zdjęcia w wystawach podsumowujących wyprawę oraz w scenografii konferencji podczas wyprawy aby przyczynić się do waszej promocji.

Jak odbywa się konkurs?

Konkurs trwa do końca lutego 2018 roku i do tego czasu możecie zgłaszać zdjęcia i na nie głosować. Wygrywa 14 zdjęć: 7 zdjęć z największą liczbą głosów wybrane przez was, pozostałych 7 zdjęć wybieramy my w marcu, po zakończeniu głosowania.

Jak zgłaszać zdjęcia?

Wystarczy wysłać do nas e-mail ze zdjęciem, poprawnym opisem oraz swoim imieniem i nazwiskiem jako autora. Zdjęcia zgodne z naszym regulaminem zostają zaakceptowane, zamieszczone w galerii i dostępne do głosowania.

Adres zgłaszania zdjęć: contests@silkroad-2017.com. W tytule wiadomości należy napisać: "Pokaż swój kraj".

W opisie należy podać: 1) imię i nazwisko oraz z jakiego kraju jesteście. 2) kraj (i miejscowość) jakiego dotyczy przesyłane zdjęcie. 3) Jedną z 4 kategorii dotyczącą zdjęcia (miasta, krajobrazy, historia i kultura, lokalne potrawy). 4) Jeśli chcecie może dodatkowo opisać zdjęcie lub dodać wasz komentarz.

Regulamin

Dzięki temu konkursowi chcemy dać szansę amatorom, artystom i profesjonalnym fotografom z różnych części świata zaprezentowania swoich zdjęć i umiejętności na tle naszej wyprawy przyczyniając się tym samym do wsparcia promocji i prezentacji talentów, artystycznych umiejętności oraz krajów z trasy wyprawy.